Foto Ramki

Ile razy byłeś w sklepie w poszukiwaniu fajnej ramki do Twojego zdjęcia? Najczęściej wygląda to tak, że albo nie możesz znaleźć w takim kolorze jak chcesz, albo kolor jest Ok, ale kształt ramki nie do końca odpowiada Twoim gustom. Wreszcie po wielu tygodniach szukania znalazłeś, ale niestety okazuje się, że rozmiar jest nie taki.

Dlatego wprowadziliśmy możliwość zamówienia ramki do  fotografii na dowolny wymiar i w dowolnej kolorystyce. Skorzystaj z naszego kreatora i zamów ramkę na taki wymiar jaki chcesz i w kolorze, grubości oraz kształcie jaki będzie pasował do Twojego stylu i wnętrza. To ty decydujesz czy ramka będzie gruba czy chuda, prosta czy fikuśna, będzie lakierowana czy matowa. Dodatkowo możesz wybrać passe partout w kilkunastu kolorach co jeszcze bardziej podkreśli Twoje zdjęcie.

Nie masz wydrukowanego zdjecia to też nie problem. Wydrukujemy je w takim wymiarze jaki bedziesz chciał. Dzięki czemu jako jedni z nielicznych na rynku jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie gotową ramkę ze zdjęciem według Twoich indywidualnych upodobań.

No dalej kliknij wgraj zdjęcie następnie dobierz ramę, passe partout i ciesz się swoją fotoramką jakiej nikt nie ma

Nadal nie znalazłeś/aś interesującego zdjęcia?

Mamy dla Ciebie jeszcze 2 propozycje!

Wybierz z gotowych grafik! Zdjęcia polskiego wybrzeża

Copyright © 2017 FotoNaRame.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.realizacja egzyl.pl